הצעת נישואין בחוף הים

הזוג: אלעד ואנג'ל

מיקום: חוף הצוק

מחיר: 1500

התקשר עכשיו:0546-448282

צור קשר להצעה דומה

רוצה עוד פרטים על הצעת נישואין זו?

מה ההפקה כוללת?

  • שטיח אדום
  • בדורית
  • כתובת אש
  • שולחן מעוצב עם מפה
  • שמפניה
  • שוקולדים לבבות
  • עששיות עם מנורות לד
  • 2 מזרקות אש

קצת פרטים...

אז אתם חושבים להציע נישואין על חוף הים, מי יכול להאשים אותכם? זהו אחד המקומות היפים והרומנטיים ביותר לכרוע על ברך אחת ולשאול את השאלה הגדולה. ישנם כמה דרכים מקוריות להציע נישואין על החוף הים, הנה כמה ראיונות עבורכם להצעת נישואין על חוף הים. הצעת נישואין בזריחה , אין רגע קסום יותר מאשר הזריחה בבוקר בחוף הים. אתם יכולים להפתיע את החברה שלכם עם הצעת נישואין רומנטית עם השמש של הבוקר. בנוסף לכך, כיוון שיש פחות אנשים כאשר השמש זורחת, זה הופך את הרגע הזה לרגע אינטימי ופרטי עבור שניכם. ההחלטה להציע נישואין על הבוקר ישמור אותכם מלהיות חרדים כל היום ויהיה לכם יותר זמן לחגוג במהלך היום במידה והיא אומרת "כן"!

באנר על מטוס

עשרות מטוסים טסים כל יום בקיץ. כמה מגניב זה יהיה עם באחת המטוסים יהיה באנר שיהיה רשום "התינשאי לי?" בזמן שאתם מצביעים על המטוס וכורעים על ברך אחת ומציעים לה להתחתן אתכם. אל תפחדו להיות יצירתיים! היא בטוח תעריך את המעשה הזה!  להחביא את הטבעת במקום חסוי , מרגישים הרפתקנים? למה לא להסתיר את טבעת האירוסין מתחת לקונכיה? שניכם יכולים לעשות טיול רומנטי על חוף הים, ומבלי שהיא תדע, תניחו טבעת מתחת לקונכיה ותציעו לה נישואין בזמן שהיא מסתכלת מתחתיו. ודאו כמובן שקונכיה נמצאת בקרבת המקום שאתם מטיילים בו והוא יהיה מספיק בולט! אל תציבו את החפץ קרוב מידי לשפת הים, שלא יעלם לכם הטבעת!

כתיבה על החול:

רעיון קלאסי להצעת נישואין! תארו לעצמך שבת הזוג שלכם מוצאת את הצעת הנישואין שלכם כתובה על החול, סביר להניח שזה ירגש אותה מאוד. אתם יכול לכתוב "התינשאי לי" באותיות ענקיות, וזה יהיה הדבר הראשון שהיא תראה על החוף וזה בטוח יוציא ממנה איזושהי תגובה. חשוב לוודא כמובן להסתכל על הגאות והשפל כך שמה שרשמתם לא יעלם לפני שהיא תראה את מה שרשום. הצעה נישואין בבקבוק עוד רעיון מקורי ומבריק כדי להפתיע את בת הזוג שלכם הוא הצבת פתק בתוך בקבוק שרשום "התינשאי לי" . הודעה בתוך בקבוק הינו אחד מהרעיונות הרומנטיות להצעת נישואי במיוחד בקיץ.

לסיכום: הצעת הנישואין שלכם יהיה משהו שאתם והשותפה שלכם תזכרו במשך שנים רבות. תוכלו לספר סיפורים על ההצעה לילדים ולנכדים שלכם. מה שיהפוך את ההצעה שלכם להצעה ייחודית ובלתי נשכחת הוא האתגר והמקוריות שהושקעה בהצעה, אז אם אתם והחברה שלכם אוהבים את החוף, הצעה שמשלבת חול וגלים עשויה לספק לכם את החוויה שתמיד חיפשתם.

תוספות לחבילה:

זיקוקי דינור :                                 600 ש"ח

הפרחת בלונים משולב לבבות :        400 ₪

קשת ספירלית (בתנאי שיש חשמל )  350 ש"ח

צילום סטילס וידאו מקצועי + קליפ :  600 ₪

אגרטלי זכוכית מיוחדים עם פרחים        300 ₪

שלט מעוצב לפי בקשת הלקוח :       400 ₪

סביבון אש :                                  250 ₪

מפלי לד :                                     500 ₪

גנרטור  :                                      300 ₪

לב לדים/פרחים                             400 ₪ 

תיבת הפתעה עם בלונים :              400 ₪

הפרחת יונים :                             1000 ₪

תוספת שם לכתובת אש :              300 ₪